Skupinové pobyty

Navštivte Kokořínsko a využijte ubytování a stravování v našem středisku ve Mšeně. Najdete u nás dobré zázemí pro vaše aktivity.

V dostupné vzdálenosti je místní koupaliště (0,5km), louka na míčové hry (1 km), bezva terény na bojové hry ( 1 – 2,5 km), mnoho zajímavých cílů pro kratší i delší výlety.

Je možnost využít moderní víceúčelové atletické hřiště u školy (1,5km), lanové hřiště u školy nebo tělocvičnu v Sokolovně (1 km).

Centrum města s obchody a cukrárnou je vzdálené 1 km.

DĚTSKÉ TÁBORY PRO JINÉ SUBJEKTY, SOUSTŘEDĚNÍ
  • v červenci a srpnu – poskytneme ubytování a stravování 3x nebo 5x denně, dozorované místní hygienickou stanicí pro váš tábor. Slevy pro pedagogický dozor, množstevní slevy.
  • o prázdninách pořádáme vlastní tábory. Uspořádání chatek umožňuje vytvořit pro každou skupinu soukromý prostor. Umíme zkoordinovat obě skupiny k oboustranné spokojenosti.
ŠKOLNÍ VÝLETY
  • v květnu a červnu  nad 15 osob klasická polopenze, možnost objednat obědové balíčky. Speciální slevy.
 SKUPINOVÉ AKCE
  • od května do září – ŠvP, sportovní kursy, adaptační kursy, školení, podnikové akce, soustředění,…Nad 15 osob klasická polopenze, možnost objednat obědové balíčky. Nad 30 osob a nad 4 dny termíny a způsob stravování dle dohody.  Množstevní slevy.

pro individuální nabídku nás kontaktujte na „info@rsTADELA.cz“

Komentáře